ZOSTAŃ SPONSOREM NASZEGO KLUBU

I ty możesz zostać aktywnym członkiem rodziny KS Zjednoczeni Września.

Każda działalność wiąże się z potrzebami finansowymi. Zarząd Klubu stawia przed sobą ambitne plany rozwoju piłki seniorskiej, a przede wszystkim młodzieżowej. Jesteśmy świadomi jednak, że bez pomocy ludzi dobrej woli będą one trudne do zrealizowania.

Dlatego też, zwracamy się przede z ogromną prośbą do wszystkim firm, przedsiębiorstw, a także do osób prywatnych z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności.

Sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie oraz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że wsparcie z Państwa strony będzie również służyć promocji wizerunku firmy. Nam natomiast wszelka pomoc pozwoli na zrealizowanie ambitnych celów sportowych, organizacyjnych i infrastrukturalnych.

Poniżej prezentujemy pakiety sponsporskie - pamiętaj i Ty możesz być z nami wystarczy wybrać odpowiednią opcję dla siebie i skontaktować się z nami poprzez stronę na Facebooku lub z dyrektorem sportowym - Krzysztofem Nadolnym 606-958-328.

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Klubu

Wiadomości (utwórz nową)